Ses Yalıtım Malzemeleri

Stüdyo Akustik Ses Yalıtımı

Ses Yalıtımı genelde akustik ses yalıtım süngerleri ve ses yalıtımlı kumaş panelleri ile gerçekleştirilir.

Stüdyolar ses kayıt odaları ve müzik odaları ses yalıtımı ve akustik düzenlemelerin en önemli ve olması kesin olan uygulamalardandır. Stüdyo Akustik Ses Yalıtımı

Akustik süngerler genelde sesin düzenlenmesi eko kesme yankı engellemek için kullanılır. Bunun dışında ses emici özellikleri vardır ve I. sınıf malzeme ile yanmazlık sertifikalıdırlar.  Stüdyolarda ses yalıtımı uygulamaları mutlaka yapılmalıdır, akustik düzen ve ses yalıtımının önemli olduğu mekanlardır.

Stüdyo Akustik Ses Yalıtımı

Nasıl Yapıyoruz ?

Ses yalıtımı istenmeyen gürültü ve seslerin engellenmesi için yapılan uygulamalara denir. Ancak akustik sesler için yapılacak ses yalıtımı ortamdaki sesin kalitesini arttırmak eko,yankı gibi problemleri saf dışı etmek amaçlı yapılan uygulamalardır. Stüdyo ses yalıtımı sesi engellemekten çok düzenini sağlamak için yapılır. Ciddi performans sağlayacak güçlü sesleri engellemek için farklı malzemeler ile duvar, tavan ve zemine ses izolasyonu uygulamaları hizmetinide vermekteyiz.

Stüdyo Akustik Ses Yalıtımı

Stüdyo Akustik Ses Yalıtımı

Stüdyolarda profesyonel çalışmalar yapmanız için içerideki akustik düzenlemenin iyi yapılandırılmış olması gerekmektedir. Bu düzenlemeler akustik süngerler ve akustik kumaş paneller aracılığı ile yapılır. Her iki üründe iyi ses emici ürünlerdir ve akustik mekanlarda kullanılmaktadırlar.Kumaş kaplı ses yalıtım panelleri yalıtımı sağlamak için akustik düzenlemede kullanılır.Bariyerli süngerler de sesleri kesmek için kullanılabilir.

Stüdyo Akustik Ses Yalıtımı

Akustik ses izolasyonu sadece ses yalıtımı değil seslerin düzenlenmesi, dağılması ve yayılma kalitesi konusunda olumlu etki sağlar.Stüdyo Akustik Ses Yalıtımı

Özellikle kumaş paneller stüdyolarda en çok kullanılan ürünlerdir. İstediğiniz renk ve model seçeneklerinde istediğiniz boyutlarda sipariş verebilirsiniz. Dekoratif ve ses emici panel olarak duvarlarınıza ve tavanlarınıza rahatlıkla uygulayabilir veya uygulama işlemini tarafımıza yaptırabilirsiniz.

Stüdyo Akustik Ses Yalıtımı

Stüdyo Akustik Ses Yalıtımı

Bunları da beğenebilirsin

Yoruma kapalı.