Ses Yalıtım Malzemeleri

Kumaş Kaplı Akustik Panel

Akustik kumaş panel,  separatör paravan ve atavan duvar kumaş kaplama projeleriniz için iadeal akustik panel kumaşlarındandır.

Akustik kumaş panel,  separatör paravan ve atavan duvar kumaş kaplama projeleriniz için iadeal akustik panel kumaşlarındandır. Yanmazlık ( alev almazlık ) akmazlık  özelliği ( apresi ) katılabilen alt katmanlarına sünger ( astar sünger & emprenye )  lamine edilebilen ve akustik değerleri yüksek performanslı olan bu kumaşlar akustik panellerde ve seperatör kumaş kaplama uygulamalarınızda kullanabilirsiniz.

Akustik kumaş panel en büyük özelliği, tavan duvar ve yüzey & satıh kaplamalarınızda dalgasız , dikey desen pürüzsüz düz bir yüzey elde etmenizi sağlar.  Akustik panel kaplama kumaşları, montajı son derece kolay ve hızlı olan bu panel kumaşların kontak yapıştırıcısınıda firmamızdan temin edebilirsiniz.

Bir çok şekilde oluşturulur ve şık bir şekilde görünür. Tasarımı mekanların yerlerine göre yapılabilir. Bu sayede bir çok alanda kullanılır. Modern bir görünüm kazandırır ve herhangi bir yangın sırasında alevlerin hızlı büyümesine engel olur.

Panel kaplama kumaşlarımız tüm teknik şartnamelere uygundur. Akustik kumaş panel, yerli üretim olan akustik kaplama kumaşlarımızı tüm salon proje uygulamalarınızda ve diğer projelerinizde kullanabilirsiniz, dünyanın her yerine ihracatını yapmaktayız. Akustik panel kumaşları bütçenize ve projenize uygun profesyonel akustik kumaş kaplamalarındandır.

Kumaş Kaplı Panel Teknik Özellikleri

· Ana Malzeme 95 kg/m3 yoğunlukta akustik kumaş kaplı duvar levha.
· Kalınlık 20 mm ve 40 mm
· Akustik NRC değeri 0.90-0.95 aralığındadır.
· Yangın Dayanımı UNE-EN 13501-1:2007 standardına göre B s2 d0 sınıfı.
· Uygulama Şekli Kanca / Z Clip.
· Kenar Detayı Boya ile güçlendirilmiş.
· Ebatlar İstenilen ebatlarda üretilebilir.

Kumaş Kaplı Ses Yalıtım Paneli Kullanım Alanları Kumaş Kaplı Akustik Panel : Ön ve arka yüzeyi camtülü kaplı yüksek yoğunluktaki camyünü levhanın görünür yüzeyi değişik renk seçenekleri mevcut olan darbeye dayanıklı kumaş ile kaplanmaktadır. Montaj sıvası yapılmış duvara direk yapıştırma görünür profil yada gizli sistem uygulanarak yapılabilir.

Kumaş Kaplı Ses Yalıtım Paneli Kullanım Alanları

Kumaş Kaplı Akustik Panel : Ön ve arka yüzeyi camtülü kaplı yüksek yoğunluktaki camyünü levhanın görünür yüzeyi değişik renk seçenekleri mevcut olan darbeye dayanıklı kumaş ile kaplanmaktadır. Montaj sıvası yapılmış duvara direk yapıştırma görünür profil yada gizli sistem uygulanarak yapılabilir.

Stüdyo, ses kayıt odası, reji odası, sinema salonları, müzik odası, prova odası, ev sinema odası, enstrüman – çalgı odası, bateri odası gibi bir çok mekanda kullanım alanına sahip olup akustik düzenlemede üstün performans sağlamaktadır.

Akustik Duvar Kaplama Panelleri”nin yüzeyinde sınırsız renk ve yüzey doku seçenekleri sunan HPL levhalar kullanılmaktadır. Akustik Panellerin ön kısmında kullandığımız akustik özelliği olan kumaşlar aşınmaya, yanmaya ve solmaya karşı dayanıklı malzemeden dokunmuştur. İstediğiniz renk ve model seçeneklerinde istediğiniz ebatlarda sipariş verebilirsiniz. Akustik Kumaş Renk ve Model seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Akustik Duvar Kaplama Panelleri”nin yüzeyinde sınırsız renk ve yüzey doku seçenekleri sunan HPL levhalar kullanılmaktadır.Akustik Panellerin ön kısmında kullandığımız akustik özelliği olan kumaşlar aşınmaya, yanmaya ve solmaya karşı dayanıklı malzemeden dokunmuştur. İstediğiniz renk ve model seçeneklerinde istediğiniz ebatlarda sipariş verebilirsiniz. Akustik Kumaş Renk ve Model seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.