Ses Yalıtım Malzemeleri

Akustik Masa Seperatörü

Akustik masa seperatörü temel anlamda masalar arası bölücü ve ses iletmeme özelliğine sahiptir. Bunun yanı sıra görüntü ve ses ayrımına da yardımcı olmaktadır.

Akustik masa seperatörü temel anlamda masalar arası bölücü ve ses iletmeme özelliğine sahiptir. Bunun yanı sıra görüntü ve ses ayrımına da yardımcı olmaktadır. Akustik masa seperatörü özellikle içinde bulundurduğu ses yalıtım sistemi ile birlikte iki masa arasında ses geçişini ve ses karışmasını engellemektedir.

Akustik masa seperatörü genel anlamıyla masalar arası ayrımı sağlamaktadır. İş yerinizde sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturmak için akustik masa seperatörü kullanılmaya başlanmıştır. Akustik masa seperatörü, masalar arası bölücü özelliğe sahip olmanın yanında masalara sıra görünümü katarak, ses ayrımını sağlamakta kullanılır. Özelikte tasarımında bulunana akustik yapısı sayesinde masalar arasındaki ses karışıklığını engelleyerek kalabalık ofislerde daha anlaşılır ve sakin bir ortam oluşmasını sağlar.

Akustik Masa Seperatörü

Masa Seperatör  Kalınlıkları : 30 mm standart kalınlıktadır.Tüm teknik şartnamelere uygundur.

Masa Seperatör  Ebadları:  60 × 60 cm, 60 × 120 cm, 60 × 180 cm, 60 × 240 cm, 60 × 270 cm, 60 × 300 cm, 120 × 120 cm, 120 × 180 cm, 120 × 240 cm, 120 × 270 cm, 120 x 300 cm

Masa Seperatör  Kullanım Alanları : Ofis, işyeri, konferans ve call centerler, fabrikalar,avm ‘ler, spor salonları, toplantı & sinema salonları, odirtoryum ve stüdyolarda.

Masa Seperatör  Opsiyonlar : Kumaş kaplı akustik paneller farklı geometrik şekillerde ve kalınlıklarda kombine üretilebilmektedir.

Masa Seperatör  Yanmazlık : Kullanılan metaryaller, camyünü ve b1 yanmazlık formunda kumaş kaplamalardır.

Masa Seperatör  Yoğunluk : 95 kg/m3 yoğunlukta aktav akustik camyünü levha veya 30 – 60 Dns Akustik sünger.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.