Ses Yalıtım Malzemeleri

Basotect Labirent Sünger

Basotect Labirent Sünger akustik mekanlarda, yankı oluşturan yerlerde ve sesin kesilmesi istenen yerlerde kullanılır.

Basotect Labirent Sünger akustik mekanlarda, yankı oluşturan yerlerde ve sesin kesilmesi istenen yerlerde kullanılır. Farklı yoğunluğu ve kalınlığı bulunmaktadır. Bunlar; 50DNS ile 90DNS arası yoğunluk ve 30mm-40mm ve 50mm kalınlıklarıdır.

Farklı yoğunluğu ve kalınlığı bulunmaktadır. Bunlar; 50DNS ile 90DNS arası yoğunluk ve 30mm-40mm ve 50mm kalınlıklarıdır. Ebat olarak m2 olarak satışa sunulur. Bu özellikleri sayesinde çeşitli ses frekanslarına olumlu etki sağlayabilmektedir. Esnek bir biçime sahip olduğundan kıvrımlı yerlerde bile uygulanabilir. Duvara, tavana, kornişin etrafına veya herhangi bir bölgeye aks rapid sünger yapıştırıcısı sürdükten sonra malzemeyi üzerine uygulayabilirsiniz. Görünümü şık olduğundan daha çok akustik mekanlar için tercih edilir.

Basotect labirent sünger

Yanmaz Akustik Labirent Sünger

Akustik ortamlarda, yankı oluşan yerlerde ve sesin kesilmesi istenen yerlerde (bariyerli labirent sünger) kullanılır. Farklı yoğunluğu ve kalınlığı bulunmaktadır.

Bunlar; 50 DNS ile 90 DNS arası yoğunluk ve 30 mm – 40 mm ve 50 mm kalınlıklarıdır.

Ebat olarak m2 olarak satışa sunulmaktadır. Bu yapısı sayesinde çeşitli ses frekanslarına olumlu etki sağlayabilir. Esnek bir yapıya sahiptir, kıvrımlı yerlerde bile uygulanabilmektedir.

Duvara, tavana, kornişin etrafına veya herhangi bir bölgeye aks rapid sünger yapıştırıcısı sürdükten sonra malzemeyi üzerine uygulayabilirsiniz. Görünümü şık olduğundan daha çok akustik mekanlar için tercih edilir. Stüdyo odası, konferans salonu, kütüphane, okul spor salonu, çağrı merkezi, ofis, toplantı salonu, müzik odası, bateri odası vb. her alan için uygundur.

Yanmaz Akustik Labirent Sünger Özellikleri;

Akustik Yanmaz Labirent Sünger Ebadları : 100 cm x 100 cm Plaka ölçülerinde olup, 30 mm ve 40 mm parakende olarak satışa sunulmaktadır.

Akustik Yanmaz Labirent Sünger Paket Miktarı : 100 cm x100 Cm ebad plaka 10 adet paket halinde satılmaktadır. 1 Paket 10 m² Satılır.

Akustik Yanmaz Labirent Sünger Renkleri : Siyah ( koyu andazit gri ) ve beyaz standart olarak satılır, renkli üretimi mümkündür.

Akustik Yanmaz Labirent Sünger Kullanım Alanları : Müzik odası, stüdyo, jeneratör kabini, radyo yayınevi, spor salonu, Hastane vb eğlence mekanları.

Akustik Yanmaz Labirent Sünger Opsiyonlar : Özel kalınlık 50 mm ve üzeri üretim mümkündür. Ebadlar özel kesim mümkündür.

Akustik Yanmaz Labirent Sünger Yanmazlık : Akustik yanmaz labirent sünger yanmazlık özelliği vardır ve sertifikalıdır.

Akustik Yanmaz Labirent Sünger Yoğunluk : 50 ile 60 Kğ / M³ densite standart yoğunlukta olup, özel yoğunlukta üretilebilmektedir.

 

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.