Ses Yalıtım Malzemeleri

Basotect Silindir Sünger

Basotect silindir sünger köpükten üretilmiş bir sünger çeşididir. Diğer adıyla melamin silindir süngerdir. Dekoratif amaçlıda kullanılabilen bu süngerler; ortamın akustiğini oluşturur. Şekli ve renkleri ile her ortama uygun bir üründür.

Basotect silindir sünger

Basotect silindir sünger köpükten üretilmiş bir sünger çeşididir. Diğer adıyla melamin silindir süngerdir. Dekoratif amaçlıda kullanılabilen bu süngerler; ortamın akustiğini oluşturur. Şekli ve renkleri ile her ortama uygun bir üründür. Sade ve şık bir görüntüsü vardır. Sesleri emerek mekanda yankı, eko ve çınlama gibi sesleri engeller. Bu sayede kaliteli bir durum meydana gelir.

Basotect Silindir Sünger

Yanmazlık standartlarına uygun ve uluslar arası kalite belgesine sahiptir. Basotect silindir sünger antibakteriyeldir. ,Nemden etkilenmez ve küf tutmaz. İstenilen renk ve boyutta üretilebilir.

Ofis, kapalı havuz, çağrı merkezi, spor salonu, televizyon stüdyosu gibi bir çok mekanda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Dekoratif basotect süngerler ortamdaki sesleri emerek ortamın akustiğini sağlar. Beyaz yapısıyla şık ve sadedir. Sizde basotect silindir süngerle ortamın akustiğini sağlamak istiyorsanız detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.