Ses Yalıtım Malzemeleri

Emar Odası Ses İzolasyonu

Emar Odası Ses İzolasyonu hastane ortamında çalışan cihazlar sesli cihazlar arasındadır diyebiliriz. Bu makineler çalışırken titreşim yayar ve etrafında mekanik bir alet varsa onun düzgün çalışmasını engelleyebilir.

Hastane ortamında çalışan cihazlar sesli cihazlar arasındadır diyebiliriz. Bu makineler çalışırken titreşim yayar ve etrafında mekanik bir alet varsa onun düzgün çalışmasını engelleyebilir.

Hastanelerde en gürültülü odalardan biride emar odalarıdır. Emar odalarından çıkan seslerden hem çalışan personeller hem de hastalar bu sesten rahatsız olurlar. Sağlıklı bir hastane ortamı için ses yalıtımı yaptırabilirsiniz.

Bazı hastaların odalarına gürültü girmemesi gerekir. Hem hastanın sağlığı açısından hem de personellerin sağlığı açısından ses yalıtımı yapılması gerekir. Hastane ortamlarında kullanılması için antibakteriyel olan basotect süngerleri önerebiliriz. Yanmaz özelliği ve beyaz olması hastane ortamlarında en çok tercih edilen ses yalıtım malzemesidir.

emar odası ses yalıtımı

Emar Odası Ses İzolasyonu

Melamin köpük kanserojen madde içermez. Fakat tek başına kullanıldığında yüksek sesleri çok fazla önleyemez. Bu sebepten dolayı iki melamin süngerin arasına ağır ses izolasyon bariyeri olan epdm kullanılır. Uzman kadromuz ve teknik ebimiz ses yalıtımı uygulanacak alana keşiften sonra size uygun olacak ürünleri söyler. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.