Ses Yalıtım Malzemeleri

Bariyerli Basotect Sünger

Bariyerli basotect sünger özelliği arasında ses emici, ses soğurucu ve akustik düzenleyici bir yapıya sahiptirler. Mükemmel ses yutum değerlerine sahip akustik süngerler orta ve yüksek frekanslardaki seslerin yutulması, çınlamanın önlenmesi, uğultu ve eko gibi problemlerin yok edilmesinde ayrıca mekan akustiğinin düzenlenmesi gereken alanlarda etkili performans sağlamaktadırlar. Anti-bakteriyel özellikteki melamin ham maddesinden üretilen akustik süngerler birinci sınıf malzeme ile yanmazlık sertifikalı ISO belgesine sahiptirler.

Bariyerli basotect sünger melamin köpüğünden üretilmiş olup sık gözenekli ses yalıtımı yanı sıra ısı yalıtımına da fayda sağlayan 8-11 kg/m³ yoğunlukta, anlık 290°C uzun süreli 150°C’ye kadar yangına dayanımlı süngerlerdir. Açık gri renkli ve yumurta, piramit, labirent, spesiyal ve düz gibi farklı formlarda kalınlık ve yoğunluklarda üretilir.

Bariyerli Basotect Sünger

Basotect Melamin Köpük genel olarak hastane ve okul gibi alanlarda hijjen açısından önemlidir. Özellikle hastane ve okulda kullanılan malzeme ayrıca stüdyolarda, Tv Kanallarında, radyo kanallarında, reji odalarında, konferans salonlarında, tiyatro-sinema gibi bir çok kullanım alanına sahiptir.

Bariyerli basotect sünger

Kendinden yapışkanlı modelleri olup uygulamalarda ayrıca kolaylık sağlamaktadır. Yoğun ses olduğu alanlarda melamin süngerin bariyerli olan modelleri de tavsiye edilebilir. Akustik ses yalıtımı ve ses izolasyonunda gerçekten etkili bir performans sağlayan melamin süngerlerin bariyerli olan modelleri ile titreşim kaynaklı sesleri de yok edebilirsiniz.

Melamin süngerin arasındaki Epdm Ağır Bariyer dedimiz ses kesici kauçuk le titreşim kaynağından yayılan darbe ve vibrasyon kaynaklı sesleri engelleyebilirsiniz. Antibakteriyel özellikteki süngerler bir çok alanda ses yutucu ve ses emici özelliğe sahip olup akustik performans göstermektedir.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.