Ses Yalıtım Malzemeleri

Yanmaz Akustik Piramit Sünger

Yanmaz akustik piramit sünger siyah, açık gri renklerde, küflenme, koku yapmaz şekilde üretilmekle beraber kendiliğinden yapışkanlı olan modelleri de mevcuttur.

Yanmaz akustik piramit süngerler siyah, açık gri renklerde, küflenme, koku yapmaz şekilde üretilmekle beraber kendiliğinden yapışkanlı olan modelleri de mevcuttur.

Akustik piramit panel

Piramit süngerlerin genelde stüdyolarda kullanılmaktadır bu ortamdaki sesin kalitesini düzenlemediğinden dolayı iyi bir müzik üretilmektedir. Ham maddesi poliüretan olan piramit süngerler kullanıldığı ortamdaki ekoyu, yankıyı ve gürültüyü yok etmek amacıyla tercih edilmektedir.

akustik piramit panel

Akustik piramit süngerler 50dns, 70 dns ve 90 dns yoğunluklarda ve 40mm, 50mm ve 70 mm kalınlıklarda üretildiği için uygulanacağı mekana iyi bir ses yalıtımı yapılması için keşif yapılması ve doğru yoğunluk ve kalınlıkta seçilmesi oldukça önemlidir.

Akustik piramit panel

Ses yalıtım süngerleri arasında bulunan akustik piramit süngerler kullanıldığı ortamda akustik düzenleme ve dekoratif görüntüsü olduğu için daha çok tercih edilmektedir.

Yanmaz Piramit Sünger Özellikleri;

Akustik Yanmaz Piramit Sünger Ebadları : 100 cm x 100 cm Plaka ölçülerinde olup, 30 mm ve 40 mm parakende olarak satışa sunulmaktadır.

Akustik Yanmaz Piramit Sünger Paket Miktarı : 100 cm x100 Cm ebad plaka 10 adet paket halinde satılmaktadır. 1 Paket 10 m² Satılır.

Akustik Yanmaz Piramit Sünger Renkleri Akustik yanmaz piramit sünger Siyah ( koyu andazit gri ) ve beyaz standart olarak satılır.

Akustik Yanmaz Piramit Sünger  Alanları : Müzik odası, stüdyo, jeneratör kabini, radyo yayınevi, spor salonu, eğlence mekanları.

Akustik Yanmaz Piramit Sünger  Yanmazlık : Özel kalınlık 50 mm ve üzeri üretim mümkündür. Ebadlar özel kesim mümkündür.

Akustik Yanmaz Piramit Sünger Sertifika : Yanmaz piramit süngerler alev almaz sertifikalıdır.

Akustik Yanmaz Piramit Süngerler  : 50 ile 60 Kğ / M³ densite yoğunluktadır. Ancak istenilen farklı yoğunluklarda üretim mümkündür.

 

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.