Ses Yalıtım Malzemeleri

Renkli Labirent Sünger

Renkli labirent sünger, ses yalıtımı ve izolasyonu problemlerinde en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Renkli labirent sünger ses yalıtım süngeri parazit ve gürültü ses problemi yaşanılan tüm mekanlarda kullanılabilir. 

Renkli Labirent Sünger

Kalitesi ve dayanıklılığı ile ses yalıtımı malzemeleri arasında kendinden en çok söz ettiren renkli labirent sünger, tek renkte üretilse bile firmamızın deneyimleri ile üzerine renkli kumaş eklenerek müşterinin istediği renge çevrilmektedir.

Dekorasyon açısından herhangi bir renk bozulmasına yer vermeyen akustik sünger, birçok alanda kullanılabilen, seslerin kesilmesini engelleme noktasında büyük başarılar gösterebilen bir üründür. Yanmazlık özelliğine sahip olmasının yanında şık ortamların hazırlanmasında da katkıda bulunan ses yalıtım süngeri, beklentilerinizin ötesinde çözümlere sahiptir.

Renkli labirent sünger özellikleri ve kullanım alanları

50×50 cm. plaka halinde satılan süngerlerin satışı 40 paket şeklinde yapılmaktadır. Siyah ( koyu andazit gri ) ve beyaz standart olarak satılan ürün, müşteri talebine göre renkli olarak da üretilebilmektedir. Özel yapışkanı sayesinde kısa sürede yapışabilir olması zaman kaybı yaşamamak açısından oldukça gelişmiş özelliğe sahip olduğunu göstermektedir.

Stüdyo, konferans salonu, ses kayıt salonu, tiyatro salonu, sinema, jeneratör kabini, müzik odası ve daha birçok alanda kullanıma açık olan renkli labirent sünger, uzman firmamızın teknik personelleri sayesinde kısa sürede uygulanmak istenen alanlara uygulanmaktadır.

Renkli Labirent Sünger Teknik Özellikleri

  Ürün Tipi   Poliüretan Sünger
  Plaka Boyuru   50 x 50 cm
  Paket   10 adet
  Kalınlık   30 mm     40 mm   50mm özel kesim mümkündür.
  Renk   Siyah ( koyu andazit gri ) ve beyaz standart, renkli üretimi mümkündür
  Yoğunluk   50 ile 60  Kğ / M³
  Sıcaklık Dayanımı   Yok
  Yapışkanlık   İsteğe Göre Fiyat Değişir
  Kullanım   Müzik odası, stüdyo, jeneratör kabini, radyo yayınevi, spor salonu, eğlence mekanları.
Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.