Adana Ses İzolasyon Malzemeleri

Renkli Labirent Sünger

Renkli labirent sünger, ses yalıtımı ve izolasyonu problemlerinde en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Renkli labirent sünger ses yalıtım süngeri parazit ve gürültü ses problemi yaşanılan tüm mekanlarda kullanılabilir. 

Renkli Labirent Sünger

Kalitesi ve dayanıklılığı ile ses yalıtımı malzemeleri arasında kendinden en çok söz ettiren renkli labirent sünger, tek renkte üretilse bile firmamızın deneyimleri ile üzerine renkli kumaş eklenerek müşterinin istediği renge çevrilmektedir.

Dekorasyon açısından herhangi bir renk bozulmasına yer vermeyen akustik sünger, birçok alanda kullanılabilen, seslerin kesilmesini engelleme noktasında büyük başarılar gösterebilen bir üründür. Yanmazlık özelliğine sahip olmasının yanında şık ortamların hazırlanmasında da katkıda bulunan ses yalıtım süngeri, beklentilerinizin ötesinde çözümlere sahiptir.

Renkli labirent sünger özellikleri ve kullanım alanları

50×50 cm. plaka halinde satılan süngerlerin satışı 40 paket şeklinde yapılmaktadır. Siyah ( koyu andazit gri ) ve beyaz standart olarak satılan ürün, müşteri talebine göre renkli olarak da üretilebilmektedir. Özel yapışkanı sayesinde kısa sürede yapışabilir olması zaman kaybı yaşamamak açısından oldukça gelişmiş özelliğe sahip olduğunu göstermektedir.

Stüdyo, konferans salonu, ses kayıt salonu, tiyatro salonu, sinema, jeneratör kabini, müzik odası ve daha birçok alanda kullanıma açık olan renkli labirent sünger, uzman firmamızın teknik personelleri sayesinde kısa sürede uygulanmak istenen alanlara uygulanmaktadır.

Renkli Labirent Sünger Teknik Özellikleri

 Ürün Tipi Poliüretan Sünger
 Plaka Boyuru 50 x 50 cm
 Paket 10 adet
 Kalınlık 30 mm     40 mm   50mm özel kesim mümkündür.
 Renk Siyah ( koyu andazit gri ) ve beyaz standart, renkli üretimi mümkündür
 Yoğunluk 50 ile 60  Kğ / M³
 Sıcaklık Dayanımı Yok
 Yapışkanlık İsteğe Göre Fiyat Değişir
 Kullanım  Müzik odası, stüdyo, jeneratör kabini, radyo yayınevi, spor salonu, eğlence mekanları.

Bir önceki yazımız olan Renkli Yumurta Sünger başlıklı makalemizde renkli akustik yumurta sünger, renkli yumurta ses izolasyon süngeri ve renkli yumurta ses yalıtım süngeri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam:2    Ortalama:5/5]
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.