Ses Yalıtım Malzemeleri

Yanmaz Akustik Special Sünger

Yanmaz akustik spesiyal sünger yanmazlık özelliğe sahip süngerler açık gözenek ve esnek yapısıyla akustik düzenlemede etkili çözüm sunmaktadırlar. Birinci sınıf malzemelerden üretilen süngerler bir çok alanda kullanılabilmektedirler.

Yanmaz Akustik Spesiyal Sünger

Yanmazlık özelliğe sahip süngerler açık gözenek ve esnek yapısıyla akustik düzenlemede etkili çözüm sunmaktadırlar. Birinci sınıf malzemelerden üretilen süngerler bir çok alanda kullanılabilmektedirler.

Kendiliğinden yapışkanlı modelleri olan akustik süngerler farklı kalınlık ve yoğunluklara sahiptirler. Olarakta bilinen akustik süngerler yüksek ses yutum özelliğine sahip poliüretan ham maddesinden üretilen akustik süngerlerdir.

Esnek ve kolay uygulanabilen yapısıyla bir çok alanda etkili br sonuç vermektedir. Birinci sınıf malzemelerden üretimi gerçekleştirilen yanmaz special süngerler diğer süngerlere oranla daha çok ses yutum oranına sahiptirler.

100 * 100 cm ebatlarda üretimi gerçekleştirilen akustik sünger paketler halinde satılmaktadır. Bir paketinde 10 m2 vardır. Siyah ve gri renk seçeneğine sahip akustik süngerler ofis odası, toplantı salonu,stüdyo odası, müzik odası, reji odası, kayıt odası gibi bir çok alanlarda tercih edilmektedirler.

yanmaz akustik spesiyal sünger

Akustik sünger çeşitleri arasında spesiyal desenli sünger de bulunmaktadır. 38 mm kalınlığında üretilen spesiyal desenli sünger poliüretan maddesinden 50 dns – 70 dns – 90 dns yoğunlukları arasında elde edilmektedir. Seslerin bozulmaması için performans sergilemektedir. Ses frekanslarını kontrol altına alarak temiz ve sağlıklı bir şekilde aktarılmasını sağlar.

Spesiyal Piramit Ses Yalıtım Süngeri Kullanım Alanları

Akustik spesiyal ses yalıtım süngerleri genel kullanım amacı olarak akustik mekanları söylemiştik. Yine bu çerçevede stüdyo, ses kayıt odası, reji odası, sinema salonları, müzik odası, prova odası, ev sinema odası, enstrüman – çalgı odası, bateri odası gibi bir çok mekanda kullanım alanına sahip olup akustik düzenlemede üstün performans sağlamaktadır.

Kayıt odası, müzik odası, stüdyo, enstrüman odası vb. mekanlarda kullanılır.  Akustik düzenleme, ses performansı artırılması ve ses sorunlarından arınılması için kullanılır.

Spesiyal ses yalıtım malzemesi uygulaması kolay olup yüzeyi sprey boya ile boyanabilmektedir. Uygulaması için solid yapıştırıcı, silikon veya bali aracılığı ile parmak ruloyu duvara sürerek beklemeden yapıştırınız. İstediğiniz miktarda istediğiniz kalınlıkta sipariş vermek için ofisimizi ziyaret edebilir, telefon ile sipariş bildirebilirsiniz.

Yanmaz Special Sünger Özellikleri;

Special Sünger Ebadları : 200 cm ile 100 cm x 100 cm Plaka ölçülerinde olup,  40 mm ( 35/15 ) parakende olarak satışa sunulmaktadır.

Special Sünger Paket Miktarı : Special süngerler 100 x100 Cm ebad plaka 10 adet paket halinde satılmaktadır.

Special Sünger Renkleri : Siyah ( koyu andazit gri ) ve beyaz standart olarak satılır, renkli üretimi mümkündür.

Special Sünger Kullanım Alanları : Müzik odası, stüdyo, jeneratör kabini, radyo yayınevi, spor salonu, eğlence mekanları.

Special Sünger Opsiyonlar : Özel kalınlık 50 mm ve üzeri üretim mümkündür. Ebadlar özel kesim mümkündür.Renkler RAL Kartelası

Special Sünger Yanmazlık : Yanmazlık özelliği vardır ( alev almaz ) sertifikalıdır.

Special Sünger Yoğunluk : 50 ile 60 Kğ / M³ densite yoğunlukta standart üretilir, isteğe bağlı farklı kalınlıklarda üretilebilir.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.