Ses Yalıtım Malzemeleri

Akustik Piramit Sünger

Akustik piramit sünger, görüntüsüyle ortamda dekoratif bir özellikte  esnek ve kolay uygulanabilen bir yapıya sahiptir.

Akustik ses yalıtım süngerlerinden biri olan piramit sünger farklı formuyla bir çok alanda etkili kullanılabilmektedirler

Akustik Piramit Sünger

Kendiliğinden yapışkanlı modelleri ile uygulamalara fazlasıyla kullanım kolaylığı katmaktadır. İstenilen boyutta üretimi gerçekleştirilen akustik piramit süngerler yüksek ses yutma değerlerine sahiptirler. Ses yutum özelliği sayesinde uygulandığı ortama akustik düzen sağlar.

Akustik süngerlerin ses iletim kaybını sağlamak amacıyla, iki sünger katmanı arasının özel ses engelleyici EPDM ağır ses yalıtım kaymanıyla lamine edilmesiyle üretilen, yüksek akustik değerlere sahip süngerlerdir

Piramit sünger seslerin kalitesini artırmaktadır. Ses akustik bir enerjidir. Akustik özellikteki piramit sünger sesin kaynağından bozulmadan alınmasını sağlamaktadır. Bozulmadan aktarılan ses temiz ve kaliteli bir şekilde duyulmaktadır. Ortamda çınlama, yankılanma gibi ses problemlerinin oluşmasına engel olur.

Yanmaz Piramit Sünger Özellikleri;

Akustik Yanmaz Piramit Sünger Ebadları : 100 cm x 100 cm Plaka ölçülerinde olup, 30 mm ve 40 mm parakende olarak satışa sunulmaktadır.

Akustik Yanmaz Piramit Sünger Paket Miktarı : 100 cm x100 Cm ebad plaka 10 adet paket halinde satılmaktadır. 1 Paket 10 m² Satılır.

Akustik Yanmaz Piramit Sünger Renkleri Akustik yanmaz piramit sünger Siyah ( koyu andazit gri ) ve beyaz standart olarak satılır.

Akustik Yanmaz Piramit Sünger  Alanları : Müzik odası, stüdyo, jeneratör kabini, radyo yayınevi, spor salonu, eğlence mekanları.

Akustik Yanmaz Piramit Sünger  Yanmazlık : Özel kalınlık 50 mm ve üzeri üretim mümkündür. Ebadlar özel kesim mümkündür.

Akustik Yanmaz Piramit Sünger Sertifika : Yanmaz piramit süngerler alev almaz sertifikalıdır.

Akustik Yanmaz Piramit Süngerler  : 50 ile 60 Kğ / M³ densite yoğunluktadır. Ancak istenilen farklı yoğunluklarda üretim mümkündür.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.