Ses Yalıtım Malzemeleri

Basotect Piramit Sünger

Basotect piramit sünger yankı yalıtımı sağlamakla birlikte bunun yanında ses izolasyonu performansı sergilemektedir.

Basotect Piramit Sünger en kaliteli malzeme ile üretilmekle beraber yanmazlık kalite sertifikalı ISO belgelidir. Ses emiciliğinin yanında akustik düzenleme’de sağlamaktadır. Melamin köpüğün özellikleri arasında ses emici, akustik düzenleyici ve ses soğurucu özellikleri mevcuttur. Ortamdaki echo ve yankıya karşı alınan önlem olarak kullanılabilir.

Basotect süngerler akustik düzenlemenin yanı sıra ses emicilikleriyle ses yalıtımı sağlayıp yanmazlık sertifikalıdır. Basotect süngerler daha etkili bir ses izolasyonu sağlamak amacıyla ağır kurşun bariyer ile’de uygulanabilmektedir.Ortamdaki eko, uğultu ve yankı gibi ses problemlerine karşı yapılan ses yalıtım uygulamaları istenilen bir çok alanda kolaylıkla uygulanabilmektedir. Ses emiciliği yanı sıra akustik düzenlemede sağlamaktadır.

Basotect piramit sünger

Basotect piramit sünger

Günümüzde yankı yalıtımı özellikte stüdyo, ses kayıt odası gibi vb. profesyonel çalışmaların yürütüldüğü mekanlarda önemli bir konudur. Basotect piramit sünger yankı yalıtımı sağlamakla birlikte bunun yanında ses izolasyonu performansı sergilemektedir. Bakteri üretmez yapısı ve özel tasarımı ile bir çok mekan ve alanda kullanılabilmektedir.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.