Ses Yalıtım Malzemeleri

Akustik Paravan

Akustik paravan sayesinde alanlar istenildiği gibi bölümlendirilebilmektedir. İş yerleri çağrı merkezi, ofis gibi vb. mekânlarda çok sık kullanılmaktadır.

Akustik paravan sayesinde alanlar istenildiği gibi bölümlendirilebilmektedir. İş yerleri çağrı merkezi, ofis gibi vb. mekânlarda çok sık kullanılmaktadır. Akustik paravan ses karmaşasının oluşmasına engel olur. Yüzeyinde kaplı olan akustik özellikteki kumaş sayesinde seslerin düzenlenmesini sağlar. Akustik paravan yüksek yalıtım performansı sergiler.


Akustik paravan istenilen renklerde ve ölçülerde elde edilebilmektedir. Mekânlara uygun bir şekilde üretilmektedir. Çalışan sayısının fazla olduğu iş yerlerinde ses karmaşası oluşmaktadır. Çalışanların ses karmaşası nedeniyle kontrast kaybı yaşadıkları görülebilir. İş performansları düşebilir. Bu durumda akustik paravan kullanılarak problem ortadan kaldırılabilir

Akustik Paravan Ebadları : 195 cm standart yüksekliğe sahiptirler. İstenildiğinde özel üretim farklı yüksekliklerde üretilebilmektedir.

Akustik Paravan Üretim Miktarı : Akustik paravanlar özel üretim mamül olduğu için istenilen miktarlarda üretilir.

Akustik Paravan Renkleri : Siyah, mavi,lacivert, kırmızı, turuncu, yeşil, beyaz ve özel renklerde üretim mümkündür.

Akustik Paravan Kullanım Alanları : Müzik odası, stüdyo, jeneratör kabini, radyo yayınevi, spor salonu, eğlence mekanları,hastane, okul, call center ve ofisler.

Akustik Paravan Opsiyonları : Özel kalınlık 30 mm / 60 mm arası. Tekerlekli veya sabit ve logo baskılı desenli üretim mümkündür.

Akustik Paravan Yanmazlık : B1 yanmaz ( alev almaz ) akustik kumaş ve camyünü/taşyünü yanmaz malzemelerdir.

Akustik Paravan Detayı : Alüminyum çerçeveli veya düz kumaş dönüşlü olmak üzere masalar arası seperatör olarakta üretilir.

Seperatör Panellerin Yoğunluk : 95 kg/m3 yoğunlukta aktav akustik camyünü levha veya 30 – 60 Dns Akustik sünger.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.