Ses Yalıtım Malzemeleri

Basotect Tavan Sarkık Panelleri

Basotect tavan sarkık panelleri mekanlarınıza uygun renklerde temin edebilirsiniz. Mekanlarınız da size özel dekore ederek harika görünüm elde edebilirsiniz. Bu tavan panelleri özel askı apar atları ile asılarak uygulanmaktadır.

Basotect tavan sarkık panelleri

Basotect tavan sarkık panelleri mekanlarınıza uygun renklerde temin edebilirsiniz. Mekanlarınızda size özel dekore ederek harika görünüm elde edebilirsiniz. Bu tavan panelleri özel askı aparatları ile asılarak uygulanmaktadır.

Antibakteriyel özel yapısı ile bakteri üretmez. Kimyasal madde içermez ve yanmazlık özelliğine sahiptir. Yankılanma, çınlama gibi ses sorunlarını engeller. Ortamdaki ses karmaşası ve gürültü yoğunluğunu alır.

Basotect tavan sarkık panelleri

Basotect Tavan Sarkık Panelleri

Melamin maddesiyle üretilen bu sarkık tavan panelleri şık tasarımı ve dekoratif görünümü ile ortamda muazzam bir görsellik sunmaktadır. Ses emici bu sarkık tavan panelleri yankılanma sorununu ortadan kaldırmaktadır.

Basotect tavan sarkık panelleri

Ortam akustiğinde ses kalitesi artırımı sağlar. Kafe, ofis, toplantı odası, çağrı merkezleri, büyük alış veriş merkezleri, yemekhaneler, hava alanları gibi vb. bir çok mekanda ve alanda tercih edilmektedir.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.