Ses Yalıtım Malzemeleri

Ofis Ses Yalıtımı

Ofis ses yalıtımı, çalışma ortamında ses düzenlemesi çalışanların iş performansını direkt etkileyen etmenlerden birisidir.

Gürültü insan sağlığını etkileyen bir faktördür ve ses izolasyonu ile bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.Ofisinizde ses yalıtımı yaptırabilir ve içeri ses gelmesini, dışarı ses çıkmasını önleyebilirsiniz.Ofis ses yalıtımı

Özellikle kişi sayısının fazla olduğu ve sürekli konuşmaların fazlaca yapıldığı ofislerde ses karmaşası dikkat kaybına ve konsantre olmaya etki eder. Diğer bir yönden ortama dışarıdan seslerin girmemesi veya gizlilik açısından dışarıya ses çıkmaması açısından ofis ses yalıtımı uygulamaları yapılabilir.

Ofis ses yalıtımı

Nasıl Yapıyoruz ?

Ofislerde genellikle masaların aralarında akustik paneller, paravan, seperatör veya akustik süngerler ses problemlerine çözüm olabilir. Alternatifler mevcut olup, kumaş kaplı panellerde renk ve model seçenekleri vardır. Teknik ekibimizle görüştükten sonra şikayetinizi veya isteğinizi bildiriniz, buna göre size özel bir çözüm üretildikten sonra malzemeyi kendiniz alabilir yada uygulamasıyla birlikte firmamıza yaptırabilirsiniz.

Ofis ses yalıtımı

Ofis Ses İzolasyonu

Ofislerde dışarıya çıkan sesler veya içeriye giren sesler içinde istediğiniz oranda ses kesecek ses izolasyon uygulaması yapmaktayız. İstediğiniz orana göre malzeme kullanımı gerçekleştirilecek olup performansı etkileyen faktör malzemelerin yoğunluk ve kalınlıklarıdır. Dilerseniz  ofisimizi ziyaret edip hem ürünleri hemde ürünleri uygulamalı görebilirsiniz.

Ofis ses yalıtımı

Akustik süngerler yanmaz, küflenmez ve koku yapmazlar.Ses emiciliği ve ses düzenleme özellikleri vardır.

Ofis ses yalıtımı

Akustik Sünger Çeşitleri

Akustik Piramit Sünger – Akustik Yumurta Sünger – Akustik Labirent Sünger – Akustik Spesiyal Sünger – Basotect Melamin Yapılı süngerler – Bondex süngerler – Basstrap köşe bass tuzağı süngerleri – Akustik Kare Flexi Süngerler

Ofis Ses Yalıtımı

Ofisinizin dekoruna uygun malzeme seçmek için ürün kataloglarımıza veya yine ofisimizi ziyaret ederek ürünleri canlı görmenizde fayda vardır. Telefonla verdiğiniz siparişlerden sonra ödemeniz yapıldıktan sonra ürünleriniz kargo veya ambar yolu ile teslim edilmektedir.

Bunları da beğenebilirsin

Yoruma kapalı.