Ses Yalıtım Malzemeleri

Disco ve Bar Ses Yalıtımı

Ses yalıtımı Disco ve Bar gibi mekanlarda kusursuz olması gerekir.

Disco ve barlardaki sesler gürültü kirliliğine neden olur. Bu sebepten ötürü ses yalıtımı yapılması zorunludur. Disco ve bar ses yalıtımı

Disco ve barlar eğlence mekanları arasında en çok tercih edilen ortamdır. Disco ve barlarda yüksek seste müzikler çalmaktadır. Bu sesler civarda oturan kişileri ve işletme yanındaki diğer işletmeleride rahatsız eder.

Disco ve bar ses yalıtımı

Disco ve Bar Ses Yalıtımı

Yapılmadığı takdirde, iç mekanlarda oluşan ses, dışarıdaki ortama aktarılarak çevrede aşırı rahatsızlığa neden olur. Bu da halkın sağlığını tehdit etmektedir. Disco ve barlarda yüksek seste müzikler ve basslar kullanıldığı için ses yalıtımı yapılması da yasal olarak zorunlu hale gelmiştir.

Disco ve bar ses yalıtımı

Yüksek Bas sesi, bağırma sesleri, yüksek sesle müzik arka plandaki uğultu ve tüm kötü seslerden arınmak için ses yalıtımı yaptırabilirsiniz.

Disco ve bar ses yalıtımı

Disco ve barlarda ses yalıtımı yapılmadan önce uzman ekibimiz tarafınca ortamda öncelikle keşif yapılır. Ortamdaki seslerin şiddeti , yoğunluğu, yakı ve eko gibi sorunlar belirlenir, Daha sonra ise ortamda hangi ses yalıtım malzemeleri kullanabilir olduğu tespit edilir.

Disco ve bar ses yalıtımıDisco ve barlarda ses yalıtım malzemesi olarak yüksek performanslı ürünlerden bariyerli akustik süngerler kullanabilir, tavan ve zeminde ses kesici ses yalıtım malzemeleri kullanabilirsiniz. Ortamın akustiğini ve dekoratifliğini sağlamak için; akustik sünger, tekno touch sünger, kumaş paneller, baffle, yüzer tavan gibi ses yalıtım malzemelerimizi tercih edebilirsiniz.

 

Bunları da beğenebilirsin

Yoruma kapalı.