Ses Yalıtım Malzemeleri

Akustik Bass Trap Süngeri

Akustik bass trap ses tuzak süngeri ile yüksek yoğunluklu ateşe dayanıklı polyester köpük ve çarpıcı bir çağdaş tasarım kesitidir.

Akustik bass trap ses tuzak süngeri ile yüksek yoğunluklu ateşe dayanıklı polyester köpük ve çarpıcı bir çağdaş tasarım kesitidir. Bass Trap’lerinin alçak frekans problemlerini gidermede en iyi çözümlerden biri olduğu kabul edilmektedir. Aynı zamanda sıklıkla diğer akustik düzenleme panelleri ile birlikte kullanılmaktadırlar.

Bass Trap köşe bass tuzağı olarak adlandırılan süngerler, ortamda dalgalan alçak ve yüksek frekans seslerin dağılımında mükemmel derecede bass frekansı ayarlar. Aynı zamanda basstrap köşe süngerleri sıklıkla diğer akustik düzenleme panelleri ile birlikte kullanılmaktadırlar.

Bass trap köşe bass sesleri kesici ve emici süngeri yüksek frekanslı bass seslerini kesen akustik üründür. Köşe bass tuzağı olarakta bilinir,  böylece çok güçlü düşük frekanslı ses dalgalarını kontrol etmek için kullanılır. , Ortamda Dalgalan Alçak ve Yüksek Frekans Seslerin Dağılımında Mükemmel Derecede Bass Frekansı Ayarlar.

Bass trap köşe bass sesleri kesici ve emici süngeri yüksek frekanslı bass seslerini kesen akustik üründür. Köşe bass tuzağı olarakta bilinir,  böylece çok güçlü düşük frekanslı ses dalgalarını kontrol etmek için kullanılır.  Ortamda Dalgalan Alçak ve Yüksek Frekans Seslerin Dağılımında Mükemmel Derecede Bass Frekansı Ayarlar.

Bass Trap Akustik Sünger Teknik Özellikleri

· 100Hz arası % 120
· 1kHz frekansları Evrensel Akustik Bass Trap Mercury Bass Tuzakları NRC derecelendirme
· Poliüretan maddesinden elde edilmektedir.
· Bass Trap Stok Rengi : Koyu Gri ( Andazit Siyah )
· Ölçü ve Ebadları : 30 cm x 30 cm Yükseklik : 60 cm

Bunları da beğenebilirsin