Ses Yalıtım Malzemeleri

Reji Odası Ses Yalıtımı

Reji odası daha rahat,profesyonel çalışma alanı olması amacıyla ses yalıtımı uygulamaları yapmaktayız. 

Televizyon stüdyolarında en önemli ünite reji odasıdır. Burada yönetmen, teknik yönetmen, resim seçici, altyazı operatörü gibi görevliler çalışır.Reji Odası Ses Yalıtımı

Burada iş performansı ve huzurlu bir ortam için ses yalıtımı yapılmalıdır.

Reji Odası Ses Yalıtımı

Nasıl Yapıyoruz ?

Öncelikle mekana ses girmemesi önemli olduğu için duvarlara ses izolasyon süngerleri kaplanır üzerine alçıpan çekilir ve boyaya hazır hale getirilir. Daha sonra duvarın işlemi bittikten sonra istenirse yine akustik sünger veya kumaş kaplı paneller ile hem akustik düzenleme sağlanır hemde dekor açısından kullanılabilir.

Reji Odası Ses Yalıtımı

Televizyon Kanalı Reji Odası Ses İzolasyonu

Ses izolasyonu televizyon, radyo kanallarında, reji odalarında yapılabilir. İstediğiniz oranda ses kesecek malzemeler kalınlık ve yoğunluğuna göre seçilebilir. Sadece insan konuşma seslerinin yalıtımı yapılmak isteniyorsa bu durumda direk duvarlara yoğun ve kalın akustik sünger kaplanabilir.

Reji Odası Ses Yalıtımı

Ses yansıması, eko, yankı gibi problemlere karşılık ortamda dekoratif gözükecek bir malzeme olarak da kumaş kaplı panelleri tercih edebilirsiniz. İstediğiniz renk ve modelde istediğiniz boyutlarda sipariş verebilme imkanınız mevcuttur.

Reji Odası Ses Yalıtımı

Bunları da beğenebilirsin

Yoruma kapalı.