Ses Yalıtım Malzemeleri

Konferans Salonu Ses Yalıtımı

Konferans Salonlarında ses yalıtımı yapılmadan önce uzman ekibimiz tarafından mekanda keşif yapılması gerektir.

Konferans salonu ses yalıtımı topluluğa bir konu üzerinde bilgi vermek amacıyla yapılan konuşmaların yapıldığı alandır. Sunu, proje gösteri ve çok daha farklı faaliyetler için konferans salonları sıklıkla tercih edilir.

KONFERANS SALONU SES YALITIMI

Topluğunun fazlalığı nedeniyle sesler oldukça yankılı çıkar. Rahatsız edici duruma gelen bu seslerden konuklarınız rahatsız olabilir ve etkinliğin verimliliğini düşürür. Bu tür ortamlarda ses yalıtımı yapılması önemlidir.

Konferans Salonu Ses Yalıtımı

Konferans salonlarında çok yüksek ve aşırı ses olmaz ama yankının yüksek boyutlara çıkabileceği için ses yalıtımı için akustik ses yalıtımı yapılmalıdır.

Akustik ses yalıtım firması olarak hem ortamın dekorasyonunu sağlamalı hem de ortamın akustiğini sağlamalıdır. İstenilen renk, boyut ve modelde yapılabilecek olan akustik ses yalıtım malzemeleri konferans salonlarında görsel açıdan estetik bir görüntü elde edebilirsiniz.

Buradaki amaç konferans salonlarında sesin nerelere çarpıp geri geldiği, dışarıdan içeriye doğru bir ses geliyorsa o sesin nereden geldiği, ortamda sağlanmak istenen akustik için hangi malzemenin daha uygun ve verimli olabileceğini belirlemektir.

Konferans Salonlarında akustik süngerler, epdm, bariyerli akustik süngerin yanı sıra çeşitle renk ve modelde akustik kumaş paneller, kauçuk tabanlı akustik halı, akustik melamin süngerler ve kadife kumaşlı tekno touch süngerler tercih edilebilirsiniz.

Konferans salonlarınız için ses yalıtım malzemelerimiz ve profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Konferans Salonlarında öncelikle keşif ve araştırma yapılması gereklidir. Keşif sırasında konferans salonunuz için uygun ses yalıtım malzemeleri belirlenir. Size daha kaliteli ve performanslı ürün seçenekleri sunulur.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

KONFERANS SALONU SES YALITIMI

 

Bunları da beğenebilirsin

Yoruma kapalı.