Ses Yalıtım Malzemeleri

Gitar Odası Ses Yalıtımı

Siz de gitar odanıza ses yalıtım süngerleriyle renklendirebilir hem de ortamın akustiğini sağlayabilirsiniz. Akustik süngerlerin uygulanması çok kolaydır.

Müzik aletleri çok ses barından aletlerdir. Bu enstrümanları evinizde hobi odanızda çalmak isterseniz ses yalıtımı mutlaka yaptırmalısınız.Gitar Odası Ses Yalıtımı

Bir çok insan müzik aleti çalmayı kendine hobi edinmiştir. Gitar, keman, piyona, bateri ve bir çok enstrüman. Kendi evinizde müzik odanızı kendiniz oluşturabilirsiniz.

Gitar Odası Ses Yalıtımı

Gitar odasında ses yalıtımı yapmak için ses yalıtım malzemelerini kullanabilirsiniz. Gitar odalarındaki ses yalıtımının amacı içerideki sesi dışarıya vermemek ve dışarıdaki sesi içeriye çekmemektir.

Gitar Odası Ses Yalıtımı

Gitar Odası Ses Yalıtımı

Siz gitar çalarken ortamdaki insanlar yada komşularınız çıkan sesten rahatsız olabilirler. Bu yüzden gitar odanıza ses yalıtımı yapmanız gerekecek.

Gitar Odası Ses Yalıtımı

Dekoratif ve yanmaz özellikli akustik süngerlerimizi tercih edebilirsiniz. Akustik süngerler sesi emme gücü yüksektir. Ortamınıza dekoratifiyle hava katar. Gitar odalarınızda kumaş paneller, bafflelar ve tekno touch gibi ses yalıtım malzemeleri kullanabilirsiniz.

Gitar Odası Ses Yalıtımı

Ürünle birlikte gönderdiğimiz özel yapıştırıcıyı uygulanacak alana sürdükten sonra akustik süngerleri rahatlıkla yapıştırabilirsiniz. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Gitar Odası Ses Yalıtımı

Bunları da beğenebilirsin

Yoruma kapalı.