Ses Yalıtım Malzemeleri

Bateri Odası Ses Yalıtımı

 Bateri odalarında yapılan ses yalıtımının amacı içerideki sesi dışarıya vermemek ve dışarıdaki sesin içeriye girmesini engellemektir.

Ses yalıtımlı akustik süngerleri tercih edebilirsiniz. Akustik süngerler ses emme performansı yüksek bir üründür. Bateri Odası Ses Yalıtımı

Bateri enstrümanı yüksek ses barındıran bir müzik aletidir. Sizinde hobilerinizin arasında bateri çalmak varsa evinize bateri odası yapabilirsiniz. Bateri odalarında ses yalıtımı yapılması mutlaka gereklidir.

Bateri Odası Ses Yalıtımı

Özellikle apartman dairelerinde komşularınızı rahatsız etmeden müzik çalmak istiyorsanız ses yalıtımı yaptırabilirsiniz.

Bateri Odası Ses Yalıtımı

Bu ürünle hem ortamın akustiğini sağlayabilir hem de bateri odanızı dekore edebilirsiniz. Görüntü kirliliği yapmaz.

Bateri Odası Ses Yalıtımı

Şık ve dekoratif ürünlerdir. Akustik süngerin uygulaması çok kolaydır. Süngerlerle birlikte gönderdiğimiz özel yapıştırıcıyı uygulanacak alana sürdükten sonra akustik süngerlerinizi bastırmadan yapıştırabilirsiniz. Hem şık ve dekoratiftir. Ortamın akustiğini sağlar ve şık dekoratif bir görüntü elde edebilirsiniz.

Bateri Odası Ses Yalıtımı

Bateri odalarında mutlaka akustiği bozmayacak şekilde yalıtılmalıdır. Bunun için akustik paneller, akustik halılarımızı tercih edebilirsiniz. Bateri odası ses yalıtımında en iyi ses yalıtım malzemelerini uzman teknik ekibimizle sizler için burdayız. Detaylı bilgi için arayabilirsiniz.

Bateri Odası Ses Yalıtımı

Bunları da beğenebilirsin

Yoruma kapalı.