Ses Yalıtım Malzemeleri

Basketbol Salonu Ses Yalıtımı

Basketbol salonlarında ses yalıtımı yapılırken kullanılacak ses yalıtım malzemeleri dekoratiftir.

Günümüzde spor yapan insanların arasında basketbol oynamayı, kendine hobi edinen bir çok insan vardır. Basketbol salonları büyük ve geniş alanlardır. Bu alanlarda yankı, gürültü olma olanağı yüksektir.

BASKETBOL SALONU SES YALITIMI

Basketbol topunun çıkardığı seste salonun büyüklüğü ve boş alan olmasından dolayı insanı rahatsız edecek şekildedir. Bu seslerin dışarıya gitmesini ve içerdeki gürültüyü, sesi bastırması için ses yalıtımı yapılması gerekir.

BASKETBOL SALONU SES YALITIMI

Ortama farklı bir hava katar. Ses yalıtımı için akustik süngerler kullanabilirsiniz. Akustik süngerlerin hem yanmaz özelliği vardır hem de ses emme performansı yüksek bir üründür.

Basketbol salonlarında tavan, duvar ve zemin ses yalıtımı yaptırabilirsiniz. Akustik baffle, yüzer tavan, akustik kumaş panel, akustik sünger, tekno touch süngerler tercih edebilirsiniz.

BASKETBOL SALONU SES YALITIMI

Aksa Akustik olarak; basketbol salonlarında ses karışıklığı ve yankılanma problemlerinde profesyonel çözümler sunarak, rahatlıkla spor aktivitelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Basketbol salonlarında rahatlıkla ve sessizce spor aktivitelerinize devam edebilirsiniz. Basketbol salonlarınız için hem uygulamalarımız hem ise ses yalıtım malzeme satışımız vardır.

Basketbol salonlarında ses yalıtımı akustik ortamın sakin ve huzurlu olması en büyük unsurlardan biridir. Basketbol salonlarında akustik ses izolasyonu ve uygulamaları Aksa Akustik ile ortamın ses yoğunluğuna bağlı olarak % 70 – ila 80 arası ses yalıtımı sağlandığı görülmüştür.

Bunları da beğenebilirsin

Yoruma kapalı.